SPAM

Tutaj możecie zostawiać wszelkie linki, opisy swoich blogów, informacje o nowych rozdziałach. Jeżeli mnie zaciekawisz na pewno wpadnę i poczytam. Oczywiście zachęcam też do zapoznania się z moim opowiadaniem. Pozdrawiam! <3

50 komentarzy:

 1. "[...] Nie miała mu nic więcej do powiedzenia, wysłała krótką wiadomość i odłożyła telefon. Cholerny, piekielnie przystojny facet, którego tak bardzo nienawidzi.[...]"

  Zapraszam na: http://at-your-command.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro jestem to zapraszam również do mnie :>

  Całe życie Thomasa ulega zmianie w jednym feralnym dniu – w Dniu Przydziałów. Życie chłopaka nie będzie proste. Będzie musiał walczyć o przetrwanie z niebezpiecznymi ludźmi, ale też dodatkowo pokazywać im jaki jest słaby i bezbronny.
  A wszystko po to, aby przeżyć…
  Lecz jeśli Thomas się pomyli. Popełni błąd i pokaże swą prawdziwą twarz…
  Spotka go los gorszy od śmierci...

  Wejdź do Siedziby Zesłanych i dowiedz się co zrobi Thomas stając przed wyborem, którego dokonanie graniczy z niemożliwym, a każda następna opcja jest gorsza od poprzedniej…

  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyobraź sobie, że wiedziesz niemal idealne życie. Robisz w życiu to co kochasz, masz kochających rodziców i braci, niesamowitych przyjaciół. I pewnego dnia tracisz jedną z najważniejszych osób w swoim życiu. Przyjaciela, który jest także twoim bratem. Co wtedy robisz? To właśnie przydarzyło się Kate. Załamana odcina się od najbliższych, szukając pocieszenia już nie w tańcu, lecz w imprezach i zabawie. Jej nowy chłopak nie podoba się znajomym, uważają, że ma na nią zły wpływ. Jakby tego było mało do miasta przeprowadza się Jake, kuzyn jej przyjaciółki. Łączy ją z nim, nieznana przyjaciołom, historia. Kim on właściwie jest i dlaczego doprowadza główną bohaterkę do szaleństwa? Czy dzięki niemu życie Kate wróci do normy, czy skomplikuje je jeszcze bardziej? Czy dziewczyna ponownie zacznie żyć swoim marzeniem zostania profesjonalną tancerką?
  http://learn-love-again.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ocenialnia Krytyka Dla Odważnych organizuje konkurs pod hasłem "Karpie Diem"! Celem konkursu jest napisanie opowiadania o tematyce świątecznej. Przewidziane są nagrody rzeczowe dla trzech pierwszych miejsc, a także wyłonione zostaną wyróżnienia. Więcej dowiesz się w poście konkursowym [http://krytyka-dla-odwaznych.blogspot.com/2014/12/konkurs-swiateczny.html#comment-form].
  Zapraszamy do udziału!

  OdpowiedzUsuń
 5. Stań u progu akademii AlbStar. Zmierz się z tajemnicami, sekretami i uzdolnionymi uczniami. Nie spodziewaj się tutaj współczucia. To nie to miejsce. Tutaj toczy się wyścig szczurów.
  Kto najlepszy?
  Kto zasługuje na to by jego zdjęcie wisiało w galeri „uczeń miesiąca”?
  Jeśli nie jesteś gotowy, zawróć, masz jeszcze czas. Dopóki nie przekroczysz progu nie jesteś uwikłany w tę tajemnicę. Jednak wchodzisz? Zapraszam…

  „Jesteście zdolni i zasługujecie na bajkę, a tylko u nas ja znajdziecie – wpajała nam Amanda Star – dyrektorka akademii AlbStar dla wybranych sierot. To my jesteśmy przyszłością świata – głosiło hasło akademii."

  To teraz udajmy się do gabinetu dyrektorki. Zapiszesz się do akademii.
  Ej nie wycofuj się, już nie ma odwrotu. Chodź dalej. Poznasz resztę, elitę .
  „My uczniowie akademii AlbStar uważaliśmy się za elitę, za przyszłość naszego kraju. Wpajali nam, że szkolą nas na czempionów i przyszłych władców.”

  Wszystko zakończone. Od dziś jesteś uczniem akademii AlbStar . Nie zawiedź nas. A teraz wejdź i czytaj, poznaj świat, jakiego dotąd nie znałeś.
  sekret-ktory-niszczy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. "Z rezygnacją patrzę w lustro. Spogląda na mnie z niego blond włosa dziewczyna, jej zielone oczy są smutne. Co się jej dziwić, idzie przecież na igrzyska, na śmierć… Staram się wykrzywić usta w uśmiech, to samo robi postać po drugiej stronie. Sztuczny uśmiech i znów kąciki warg opadają w dół. To ostatnia chwila, w której mogę sobie pozwolić na słabość. I świadkiem jej będę tylko ja i dziewczyna z lustra" Melisa Dayer, szesnastolatka z drugiego dystryktu, taka zawodowa, taka profesjonalna, a jednak słaba. To jest jak bestia, rozrywa ja od środka i nie pozwala raną się zasklepić - psychika. Miecz przekuł jej serce gdy wybrali go, teraz ona idzie walczyć o życie. Czy uda jej się przeżyć? A może załamie się i swoją krwią poznaczy arenę. Wejdź i zobaczy całkiem inne oblicze dystryktu drugiego i ludzi w nim mieszkających.

  69-igrzyska-glodowe.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do mnie :> hybryds-family.blogspot.com
  Dziewczyna o imieniu Hayley, zostaje wyrzucona z domu po tym jak podczas pełni zabiła swojego przyjaciela i zdemolowała dom.Trafia ona pod opiekę wampirzycy Nadii, która opiekuje się także dwoma innymi osobami.Dziewczyna poznaje , świat nadprzyrodzonych istot oraz chce odnaleźć swoją biologiczną rodzinę.Jednego dnia poznaje pierwotną wampirzycę, a drugiego musi walczyć o życie.Czy Hayley i jej przyjaciele przeżyją?Czy dziewczyna odnajdzie rodzinę?A może znajdzie miłość która ześle na nią niebezpieczeństwo?Jedyne co musi zrobić, to przetrwać.
  ~Pastel Goth (Dark)

  OdpowiedzUsuń
 8. Skoro już goszczę na Twoim blogu to nie omieszkam zostawić linka do mojego miejsca w sieci :) Jak zatem mogłabym opisać owe miejsce? Nie lubię górnolotnych słów, ani przydługich wstępów, dlatego nadzwyczajniej w świecie zaproszę Cię na bloga, który inspiruje filmem, muzyką czy dobrą książką. Jeśli znajdziesz wolną chwilę pozwolę sobie zaprosić Ciebie na: --> Plaster na Nudę <--

  OdpowiedzUsuń
 9. Rok 1921.
  Młody oficer, Władysław Jarociśnki, zostaje porwany i brutalnie zamordowany. W szale radości z niedawno odzyskanej wolności, nikt w II Rzeczpospolitej nie zauważa jego zniknięcia. Cień zapomnienia okrywa jego osobę i skazuje na wieczne przemilczenie. Jednak to się zmienia z dniem, kiedy po latach młoda dziewczyna odkrywa miejsce kaźni.

  Co zrobi, kiedy dopadnie ją Duch Przeszłości?

  OdpowiedzUsuń
 10. http://perfect-love-is-our-dream.blogspot.com/
  Zwykła dziewczyna nieświadomie wkracza w świat, w którym ludzkie życie nie ma znaczenia.
  Liczy się tylko władza, pieniądze i satysfakcja, jaką daje zabicie drugiego człowieka.

  Brak zasad.
  Brak współczucia.
  Brak jakichkolwiek uczuć.

  Nikt nie chciałby takiego życia.
  Nikt nie chciałby narażać się na takie niebezpieczeństwo.
  Nikt nie chciałby się aż tak bać o siebie i swoich bliskich.
  ONA NIE MIAŁA WYBORU

  OdpowiedzUsuń
 11. Raz się żyje; zapraszam do siebie! :>

  Annabelle Stuart — znane nazwisko, ale imię? Niekoniecznie.
  Nic dziwnego. W końcu trafiła z Szkocji do Anglii, do szlacheckiej rodziny Seymourów kilka dni po swoich narodzinach, odcięta od luksusowego życia. Miała być królową, miała rządzić krajem.
  Stała się n i e w o l n i c ą.
  Po wielu latach ciężkiej pracy, bicia oraz gwałcenia, będąc zaledwie 14-latką, ucieka od terroru. Po trzech latach trafia na francuski dwór, burząc tym samym ich — i tak — niecodzienną rutynę.

  http://bewithmeinthedarkness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Zastanawiałeś/aś się kiedyś jak to jest zacząć wszystko od nowa? Całkowicie od zera, od pustej kartki.
  Jakby potoczyły się losy, kim byś był, jakbyś się zachowywał/a? A co jeżeli te nowe życie, nie jest jak inne?
  Jeżeli jesteś więźniem samego siebie, opuszczonym od przeszłości umyśle.
  A tymbardziej jeżeli życie nie jest tak kolorowe, jak u zwykłych śmiertelników?
  Chcesz poczuć dreszczyk emocji, odrobinkę horroru i przenieś się do świata nadprzyrodzonego?
  Czy poradziłbyś sobie w nim? Jeśli chcesz się przekonać - drzwi uchylam otwarte.
  Zapukaj, poznaj, zostań. Może zostaniesz jednym z ofiar.
  Może to po prostu zwykła chęć... nadzwyczajna tylko chęć przebudzenia?


  Prolog i Rozdział 1 już gotowy, chcesz być informowany o nowych postach?
  Napisz swój komentarz pod prologiem.
  I zapraszam do odwiedzenia '' SPAM'' jeżeli masz jeszcze inne blogi - chętnie zajrzę, skomentuję.

  Zapraszam do siebie http://desire-awakening.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. Przepraszam za spam, misiu :c

  Główny bohater - Louis

  Opis - Lana jak każda nastolatka miała swoje tajemnice i sekrety, bardziej i mniej wstydliwe. Ale gdy ostatnią deską ratunku okazał się Louis, mogła spodziewać się poważnych konsekwencji. Gdy po latach przystojny brunet zjawia się po to co jego, ona popada w chorobę. Ostatnim razem kiedy się widzieli była piękną, szczupłą brunetką, której pewnosć siebie była znakiem rozpoznawczym.
  Tomlinson, bogaty dziedzic prestiżowej firmy, która była dumą jego ojca skrywa pewne sekrety, a by je ukryć potrzebuje brunetki, która staje się jego niewolnicą. Louis wstydzi się tuszy dziewczyny i postawia pewien warunek.
  Jak to jest odkryć wszystkie tajemnice anoreksji i bulimii ? Jak te dwie podstępne choroby potrafią zniszczyć czyjes życie ? Czy Lana sprosta zadaniu i schudnie kosztem własnego zdrowia ? Jak oszuka Louisa ?

  Link- http://fatff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Zapraszam do siebie na nowy rozdział: http://ourangelsalwaysfall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. http://assassins-creed-revenge.blogspot.com


  - Jak tam hiszpański galeon, Thatch? - spytał mężczyzna w białym, niecodziennym stroju. Kaptur przypominający ptasi dziób skrywał jego oblicze, a na nadgarstkach widniały ciasne, skórzane bransolety.
  - Miarkuj się Kenway! - warknął pirat uderzając pięścią w stół. Miał reputację nieustraszonego, a ten chłystek właśnie ją podważał. - Aby utrzymać Nassau potrzebujemy tego statku. Potrzebujemy sojuszników, a ty o ile wiem, wszystkich kandydatów posłałeś na dno.
  - Nie wszystkich. Jest przynajmniej jeszcze paru piratów, którzy mogliby nam pomóc. - Wtrącił Vane, siadając przy stole. Czarnobrody uniósł na niego swoje spojrzenie, a gdy zrozumiał o co chodzi kapitanowi "Łowcy", stanowczo pokręcił głową.
  - Och, ty i Edward jesteście siebie warci. Obaj gonią za bajkami.
  - To nie bajka. Hiszpanie omijają tą zatokę szerokim łukiem nie bez powodu, to jest port Echa.
  - "Echo Stłumionego Buntu" to jeszcze gorsza legenda od "Latającego Holendra"! Oba nie istnieją, ale o tym pierwszym ledwo kto słyszał!
  - A jednak, mój informator doniósł, że widziano statek z tą nazwą na burcie.
  - Ja się piszę. - Uśmiechnął się Kenway, uderzając dłonią w stół. - Powiedz mi tylko gdzie go ostatnio widzieli, a zdobędę wam ten statek i jeśli Calypso będzie łaskawa, utrzemy nosa i Anglikom i Hiszpanom!
  - Aye! - rozległo się zgodnie wokół stołu, kufle uderzyły o siebie, mocząc rumem stolik i kapelusz Czarnobrodego. Thatch zaklął przy tym ostatnim i wytrzepał ukochane nakrycie głowy, posyłając Kenway'owi mordercze spojrzenie. Kiedy ten chłystek zmienił się w takiego kapitana? A no tak, kiedy służył pod jego komendą. Kiedy z korsarza, zmienił się w pirata, gadającego w kółko o Templariuszach i Asasynach. Czyli innymi słowy - w kolejnego szaleńca chcącego trochę zarobić.

  Bractwo Asasynów powoli znika z kart historii, Templariusze zawładnęli lądem, a teraz sięgają po morza i oceany, jednak żeby to zrobić, muszą wyeliminować główne zagrożenie, jakim są piraci jak asasyn Edward Kenway, Edward Thatch, Charles Vane, Adewale i Calico Jack. Jedyną nadzieją Nassau jest legendarne „Echo Stłumionego Buntu” statek, któremu nie straszne sztormy, huragany czy kule armatnie. Statek, którego załoga nigdy się nie starzeje i nie ginie. Statek, którego kapitanem jest potwór i asasyn, a teraz ów kapitan powraca by pomścić bractwo i na pewno nie będzie na posyłki bandy pijaków z zatoki piratów.

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam na nowy rozdział Zesłanego ^^
  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com/2014/12/rozdzia-5.html

  OdpowiedzUsuń
 17. http://sekret-ktory-niszczy.blogspot.com/2014/12/rozdzia-1.html - zapraszam na nowy rozdział! Proszę o komentarze, na temat mojej twórczości :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Zapraszam do siebie na rozdział 8: http://ourangelsalwaysfall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Masz prawo popełniać błędy, ale nikt nie dał ci takiego prawa jak niszczenie innych rodzin. Nie jesteśmy tacy sami, nigdy nie byliśmy, rozumiesz? Nie jestem osobą, która kieruje się zemstą, ale istnieją wyjątki, prawda? Ty jesteś nim. Moim wyjątkiem.
  http://trzy-zero.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 20. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 21. Zapraszam na nowy spis blogów:
  http://blogo-spis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Witaj :) Serdecznie zapraszam na mojego bloga. Miło by było uzyskać więcej czytelników. Jeżeli zostawisz u mnie jakiś ślad, chętnie odwdzięczę się tym samym :D

  "Akcja rozgrywa się w przyszłości. Jedenaście lat wcześniej, pewien naukowiec chciał dorównać obdarzonym - grupie ludzi, posiadających nadnaturalny dar. Jednak w wyniku tego eksperymentu powstała zaraza, która zamieniła 40% ludzkości w okrutne bestie, żywiące się
  krwią owych obdarzonych i wampirów. Nadnaturalni stworzyli strefy, w których reszta
  ludzkości może bezpiecznie żyć. Obdarzeni walczą, aby móc wyzwolić świat. W strefie 27 Lily spotyka Laurel - swoją nową przyjaciółkę, przez którą jej relacje z Rivenem - chłopakiem, którego kocha, zmieniają się. Dziewczyna cierpi również na amnezję, lecz jej wspomnienia z dzieciństwa wracają.
  Bywa, że lepiej jest łyknąć kłamstwo niż przetrwać prawdę."

  Mam już trochę rozdziałów, ale mam również nadzieję, że to Cię nie zniechęci :)
  http://burning-heart4268.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Zapraszam na rozdział 9: http://ourangelsalwaysfall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. http://cien-w-lesie.blogspot.com/

  Las nocą to miejsce niekoniecznie przyjazne. Nie ważne, jak dobrze znamy go za dnia – nocą, staje się Nam zupełnie obcy. Nic już nie przypomina siebie, nic nie jest tym czym wydaje się być, a już na pewno nie jest tym, czym być powinno. Drzewa przybierają makabryczne kształty, najmniejszy szmer staje się jak przeraźliwy krzyk, a wiatr snuje się za Tobą, jak cień…

  O ile to jest tylko wiatr…

  Spider

  OdpowiedzUsuń
 25. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 26. Fanfiction z elementami kryminalnymi/
  http://feather-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Zapraszam do siebie na nowy rozdział ;)
  http://exiled-welcome-to-real-world.blogspot.com/2015/01/rozdzia-7.html

  OdpowiedzUsuń
 28. "Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka..." - Paulo Coelho

  http://zasnute.blogspot.com/

  Straciła wszystko, co miało w jej życiu jakiekolwiek znaczenie. Sama w wielkim, wypełnionym wspomnieniami domu musi podjąć decyzję, jak od teraz żyć? Czy żyć w ogóle? Uciekając przed napastnikami trafia na niego i... Czemu jego oczy przybierają kolor błękitnego nieba, gdy patrzy na mnie? Ciepły wiatr delikatnie pieści moją skórę, gdy stoi blisko... Bliżej...

  Zmącone niepokojem bicie serca na nowo budzi ciało do życia. Nic już nie będzie takie samo...

  OdpowiedzUsuń
 29. Moja droga!
  U mnie na blogu pojawiła się zakładka "Streszczenie", która (mam nadzieję) pomoże ci nadgonić rozdziały u mnie. O ile nadal chcesz czytać :)
  Pozdrawiam ;D

  OdpowiedzUsuń
 30. Serdecznie zapraszam ♥

  "Wiesz jak to jest stracić bliskie dla ciebie osoby? Jak to jest mieć na sumieniu większość tego świata? Bo ja wiem. Straciłem ojca, a teraz zacząłem tracić także JĄ...
  Najgorsze jest to, że tak naprawdę, od samego początku nie wiedziałem kim jestem. Żyłem w ciągłym kłamstwie, które powoli odkrywało światło dzienne.
  Ktoś kiedyś wspomniał mi, że to przeze mnie istnieje zło na tym świecie. I ta osoba miała całkowitą rację.
  Bo właśnie przez to, że żyję... sprowadziło na wszystkich zagładę.

  Jestem Niall Horan... A oto moja historia..."

  http://gifts-of-the-angel-city-of-secrets.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 31. Przepraszam za spam, aniołku :( x

  " Lana jak każda nastolatka miała swoje tajemnice i sekrety, bardziej i mniej wstydliwe. Ale gdy ostatnią deską ratunku okazał się Louis, mogła spodziewać się poważnych konsekwencji. Gdy po latach przystojny brunet zjawia się po to co jego, ona popada w chorobę. Ostatnim razem kiedy się widzieli była piękną, szczupłą brunetką, której pewnosć siebie była znakiem rozpoznawczym.
  Tomlinson, bogaty dziedzic prestiżowej firmy, która była dumą jego ojca skrywa pewne sekrety ,a by je ukryć potrzebuje brunetki, która staje się jego niewolnicą. Louis wstydzi się tuszy dziewczyny i postawia pewien warunek.
  Jak to jest odkryć wszystkie tajemnice anoreksji i bulimii ? Jak te dwie podstępne choroby potrafią zniszczyć czyjes życie ? Czy Lana sprosta zadaniu i schudnie kosztem własnego zdrowia ? Jak oszuka Louisa ?


  Zapraszam
  Tutaj Link http://fatff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Dążysz do sławy nie zastanawiając się, nie przejmując się ludźmi w o kół Ciebie i tym, że powoli tracisz swoją tożsamość. Nie jesteś sobą, stajesz się tym kim inni chcą, żebyś był.

  Dziewiętnastoletnia gwiazda New Yorku... dziewiętnastoletnia, egoistyczna i zakochana we własnym zwierciadle gwiazda New Yorku jednaj nocy traci wszystko. Zamieszkuje w domu dla niepełnosprawnych i powoli żegna z dawnym życiem wielkiej diwy. Zaczyna wszystko od nowa, jej życie diametralnie się zmienia, zwłaszcza za sprawą pewnego bruneta.

  itrytoseemyself.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. 17-letnia Clarie wiedzie normalne życie z rodziną na spokojnym Brooklynie w Nowym Jorku. Wszystko wyjadę się być spokojne, do czasu gdy dziewczyna dowiaduję się od rodziców, że posiada w krew łowców Nocnych Dzieci - Wampirów.
  Nastolatka zostaje wysłana na obóz szkolący, który znajduje się poza granicą Stanów Zjednoczonych.
  Na miejscu nie jest łatwo, a arogancki chłopak, z którym mieszka w jednym namiocie nie ułatwia jej nauki.
  http://this-one-shot.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Nikt nigdy nie myślał, że w epoce fantasy nastąpi przełom. Nikt nie myślał, że dziewczyna dobędzie ciężkiego miecza. Nikt nadal o tym nie myśli. Warto spełniać marzenia, ale czy umiemy za nimi podążać? Można się o tym przekonać.
  Nie pozwól aby inni rzucali Ci kłody pod nogi...
  Przeczytaj o straconych nadziejach

  http://mroczniizamaskowani.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. http://harmony-of-heroes.blogspot.com/
  Gabrielle Ormonde jest córką prezydenta. Żyje szczęśliwie w Białym Domu z rodziną i Victorią, przyjaciółką i agentką specjalną w jednym. Lecz jednego wieczora wszystko się zmienia. Jej dom napadają dziwne mitologiczne potwory, ojciec zostaje porwany, a ona i Victoria ledwo uciekają z życiem. Z powodu dziwnego naszyjnika docierają do Obozu Herosów, gdzie Gabrielle dowiaduje się prawdy o sobie i otaczającym ją świecie. I się zaczyna...
  Misja, w której obie dziewczyny nie powinny brać udziału.
  Dziwny chłopak, jakby wyrwany nie z tego czasu.
  Obowiązkowa zagłada świata.
  Heros, który tak naprawdę nie jest herosem.
  Misja ratunkowa.
  Wróg, którego nawet bogowie nie potrafią pokonać.
  Przepowiednia, ostatnia deska ratunku.
  Herosi, bogowie i ludzie staną po jednej stronie, aby powstrzymać zagładę. Bo tym razem wróg jest jeszcze bardziej przebiegły.
  Atakuje sam Chaos.
  I jest jeszcze jedno pytanie: czy oprócz bogów greckich istnieją jeszcze inni?
  Na dokładkę trzeba wspomnieć, że Gabrielle nie jest przyzwyczajona do niewygody, z czego wynikną spore kłopoty...

  OdpowiedzUsuń
 36. „[...] Nigdy nie chcieliśmy się ciebie wstydzić. Nie udało nam się to. Okazaliśmy się ludźmi próżnymi i powierzchownymi. Zgotowaliśmy Ci piekło na ziemi. Potęgowaliśmy Twoje cierpienia. Nie umieliśmy spojrzeć w Twoją twarz. Czuliśmy wtedy odrazę.[...]"

  Zapraszamy na http://oznakowana.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, CM Pattzy i s.w.e.e.t.n.e.s.s

  OdpowiedzUsuń
 37. Zapraszam na nowy rozdział: http://ourangelsalwaysfall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 38. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Hej! U mnie nowy rozdział więc serdecznie zapraszam!:)
  http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 40. Zapraszam na nowe opowiadanie (skoro poprzednie zostało zakończone):

  http://hipnotyzer-horrorek.blogspot.com/

  Spadasz w ciemność. Lecisz w dół i w dół. Nie masz już szansy o niczym myśleć. Przestajesz być świadom tego, co się dzieje.

  Teraz należysz do mnie...

  OdpowiedzUsuń
 41. Blogosfera jest głęboka, niczym czarna otchłań.
  Gdzie jest góra, gdzie dół?
  Widzisz to?
  Tą różnorodność, gdzie każdy, choćby najbardziej wybredny znajdzie coś dla siebie. Jednakże...
  Jak znaleźć dobrą lekturę, bez włóczenia się po Internecie?
  Widzisz to?
  To są smocze skrzydła, ochronią cię, a sam ich właściciel pomoże Ci w znalezieniu tego, czego szukasz. Jeżeli zaś jesteś autorem bloga z całą pewnością pomoże Ci się wypromować!

  Zapraszam na:
  smoczy-katalog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 42. Po raz pierwszy zapraszam cię na moje nie-fanfiction. Jest to opowiadanie fantasy o najbardziej bezczelnych, zepsutych i bogatych nowojorskich nastolatkach, o jakich kiedykolwiek słyszałaś!
  Http://rodzina-esterrose.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Cześć kochana :) Zapraszam Cię serdecznie na szósty rozdział! :) Widziałam, że komentowałaś, więc dlatego informuję.

  http://memoryisnotdevice.blogspot.com/2015/04/chapter-sixth.html

  Po przerwie wróciłam do pisania i powoli na nowo oswajam się z innymi blogami i całą blogosferą. Mam nadzieję, że nie zapomniałaś o tym opowiadaniu :)

  Pozdrawiam ciepło, Julss xx

  OdpowiedzUsuń
 44. Witaj,
  jeśli chcesz opinii (recenzji) swojego opowiadania zajrzyj na Recenzowisko :)
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 45. http://age-of-the-heir-dramione.blogspot.com/
  Zapraszam do mnie na opowiadanie, które odbiega całkowicie od kanonu HP i wzbogacone jest o nowe postacie. Komnata Tajemnic na drugim roku nie została otwarta, a dziennik Tom'a Riddle'a nie znajduje się w posiadaniach Lucjusza Malfoya, lecz jego wychowanka Louis'a Tomlinson'a - kolejnego dziedzica Salazara Slytherin'a :) Hermiona nosi nazwisko jednego ze swoich największych wrogów, a Draco? Draco to ten sam arogancki dupek co zwykle.
  Pozdrawiam
  Ruby Vine

  OdpowiedzUsuń
 46. Hej! Nominowałam Cię do LA!
  Zapraszam:
  http://life-of-heros.blogspot.com/2015/05/liebster-avard-03.html
  Bussis! :3

  OdpowiedzUsuń
 47. Z przyjemnością informuję, że wróciłam, ale nie byłabym sobą, gdybym czegoś nie zmieniła:
  1) Adres: www.iskra-duszy.blogspot.com
  2) Całą resztę
  Mam nadzieję, że to cię nie zniechęci :D

  OdpowiedzUsuń
 48. Cześć!
  Czyszczę obserwowane blogi i uznałam, że wszystkie, na których nie pojawiło się nic dłużej niż 3/4 miesiące, usuwam z listy obserwowanych.
  Żegnam!

  OdpowiedzUsuń
 49. Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712

  Pozdrawiamy, załoga receznowisko :)

  OdpowiedzUsuń
 50. http://wojowniczka-z-kagolanii.blogspot.com/

  W okrutnym, pełnym anarchii i powojennego chaosu świecie władzę sprawują ci, którym dane jest posiąść wiedzę. A nią dysponują tylko dwie potężne organizacje, które zazdrośnie strzegą swoich tajemnic.
  Kalena dostaje szansę zostania członkinią jednej z nich - Stowarzyszenia Skrybów, które zachowując pozory wyłącznie naukowej działalności od lat szkoli młodych wojowników.
  Po ukończeniu trudnego szkolenia dziewczyna zmienia się diametralnie. Idee Stowarzyszenia stają się jej bliskie i pragnie pomóc w rozpropagowaniu ich.
  Jednak już niedługo światem ma wstrząsnąć kolejna wojna.


  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń

Po przeczytaniu rozdziału, skomentuj. To motywuje.